معرفی عکاسان مشهور هنرهای زیبا (fine arts) که آثار برگزیده آن ها را در سایت سکوت عشق نمایش داده ام:

Anna Morosini:
آنا موروزینی در سال 1987 در Foligno ایتالیا متولد شد.
او در ادبیات مدرن فارغ التحصیل شده است و دارای مدرک تصویر معاصر سطح بالا در Fondazione Fotografia از Modena می باشد.
او از وقتی که کودک بود، شروع به عکاسی کرد و عمدتا در پرتره و زبان بدن کار می کرد.
او در سراسر ایتالیا و اروپا نمایشگاه هایی زد و علاوه بر پروژه های هنری، در صنعت مد نیز با سرمقاله ها، کمپین های تبلیغاتی و کلیپ های ویدئویی موسیقی کار کرد.

Alessio Albi:
اسم من Alessio Albi است، من یک عکاس 29 ساله از Perugia ایتالیا هستم. من عمدتا در عکاسی پرتره، داستان سرایی، تبلیغات و کتاب / سی دی درگیر هستم. من شروع به گرفتن عکس در سن 24 سالگی کردم؛ که از نقاشی نشأت میگرفت. اولین رویکردم، به عکاسی بسیار طبیعی و آسان بود. من دارای مدرک لیسانس در بیوتکنولوژی پزشکی هستم و همچنین به عنوان متخصص تغذیه کار می کنم.
"عکاس به جای استفاده از پرتره عادی، از پیش فرض استفاده می کند و بین ویژگی های هر یک از تنظیمات منحصر به فرد برای اضافه کردن زیبایی شناسی ظریف درون فریم تمایز قائل می شود. قبل از چشم های بینندگان، یک حصار معمولی، یک قطعه حیاتی از پازل بصری اش می شود و یک سایه مجزا را در چهره مدلش قالب ریزی میکند. هنرمند برای ترکیب کردن درام اضافی در عکس هایش، از عناصر مختلف طبیعت - علف، گیاهان، درختان، و گل های گیاهی - برای ایجاد یک سایه، منظره یا فریم بداهه استفاده میکند. در حالی که چهره مدل آن تا حدی توسط هر عنصر مربوطه در هر عکس تیره شده است، آلبی آن را می سازد بنابراین هر عکس یک روش منحصر به فرد برای مخفی کردن و افشای موضوع زیبای خود را ارائه می دهد. این تکنیک قابل توجه، روش فیلمبردار برای اضافه کردن ابعاد خلاقانه اضافی به کار خود است.
آلبی همچنین معتقد است که یک موی بلند و رنگارنگ زن می تواند به عنوان یک ویژگی اضافی در عکس کار کند. او از توانایی هر رشته برای چرخاندن، چرخش و پیچیدن در اطراف چهره آن ها، مانند یک قاب آلی بهره می برد. این هنرمند با استعداد علیرغم علاقه اش به نمایش های بصری، هرگز آن را از بین نمی برد. پرتره های او ساده و پالوده ظاهر می شوند در عین حال خیره کننده اند. زنان در عکس هایش، چهره های زیبا نیستند. آنها از طریق احساساتشان به ارزش هر پرتره می افزایند".

Christopher J:
کریس، ساکن پورتلند، ناحیه اورگان، عکاس شناخته شده بین المللی است که متخصص در هنرهای زیبا، عکاسی مفهومی و پرتره می باشد. در حالی که کار او تمایل دارد متنوع باشد، عکس هایش بر اساس دنیای فانتزی است: چه غریب باشد، چه تاریک.
اشتیاق او برای عکاسی زمانی آغاز شد که او در دبیرستان و در یک باشگاه عکاسی هدایت شده توسط یک دوست بود. هنگامی که او از دبیرستان فارغ التحصیل شد، اولین DSLR خود را خرید و به آزمایش و عکسبرداری پرداخت تا به جایی که امروز است، رسید!