Anna Morosini:
آنا موروزینی در سال 1987 در Foligno ایتالیا متولد شد.
او در ادبیات مدرن فارغ التحصیل شده است و دارای مدرک تصویر معاصر سطح بالا در Fondazione Fotografia از Modena می باشد.
او از وقتی که کودک بود، شروع به عکاسی کرد و عمدتا در پرتره و زبان بدن کار می کرد.
او در سراسر ایتالیا و اروپا نمایشگاه هایی زد و علاوه بر پروژه های هنری، در صنعت مد نیز با سرمقاله ها، کمپین های تبلیغاتی و کلیپ های ویدئویی موسیقی کار کرد.

Alessio Albi:
اسم من Alessio Albi است، من یک عکاس 29 ساله از Perugia ایتالیا هستم. من عمدتا در عکاسی پرتره، داستان سرایی، تبلیغات و کتاب / سی دی درگیر هستم. من شروع به گرفتن عکس در سن 24 سالگی کردم؛ که از نقاشی نشأت میگرفت. اولین رویکردم، به عکاسی بسیار طبیعی و آسان بود. من دارای مدرک لیسانس در بیوتکنولوژی پزشکی هستم و همچنین به عنوان متخصص تغذیه کار می کنم.
"عکاس به جای استفاده از پرتره عادی، از پیش فرض استفاده می کند و بین ویژگی های هر یک از تنظیمات منحصر به فرد برای اضافه کردن زیبایی شناسی ظریف درون فریم تمایز قائل می شود. قبل از چشم های بینندگان، یک حصار معمولی، یک قطعه حیاتی از پازل بصری اش می شود و یک سایه مجزا را در چهره مدلش قالب ریزی میکند. هنرمند برای ترکیب کردن درام اضافی در عکس هایش، از عناصر مختلف طبیعت - علف، گیاهان، درختان، و گل های گیاهی - برای ایجاد یک سایه، منظره یا فریم بداهه استفاده میکند. در حالی که چهره مدل آن تا حدی توسط هر عنصر مربوطه در هر عکس تیره شده است، آلبی آن را می سازد بنابراین هر عکس یک روش منحصر به فرد برای مخفی کردن و افشای موضوع زیبای خود را ارائه می دهد. این تکنیک قابل توجه، روش فیلمبردار برای اضافه کردن ابعاد خلاقانه اضافی به کار خود است.
آلبی همچنین معتقد است که یک موی بلند و رنگارنگ زن می تواند به عنوان یک ویژگی اضافی در عکس کار کند. او از توانایی هر رشته برای چرخاندن، چرخش و پیچیدن در اطراف چهره آن ها، مانند یک قاب آلی بهره می برد. این هنرمند با استعداد علیرغم علاقه اش به نمایش های بصری، هرگز آن را از بین نمی برد. پرتره های او ساده و پالوده ظاهر می شوند در عین حال خیره کننده اند. زنان در عکس هایش، چهره های زیبا نیستند. آنها از طریق احساساتشان به ارزش هر پرتره می افزایند".

Christopher J:
کریس، ساکن پورتلند، ناحیه اورگان، عکاس شناخته شده بین المللی است که متخصص در هنرهای زیبا، عکاسی مفهومی و پرتره می باشد. در حالی که کار او تمایل دارد متنوع باشد، عکس هایش بر اساس دنیای فانتزی است: چه غریب باشد، چه تاریک.
اشتیاق او برای عکاسی زمانی آغاز شد که او در دبیرستان و در یک باشگاه عکاسی هدایت شده توسط یک دوست بود. هنگامی که او از دبیرستان فارغ التحصیل شد، اولین DSLR خود را خرید و به آزمایش و عکسبرداری پرداخت تا به جایی که امروز است، رسید!

Martin Stranka:
مارتین استرانکا، بومی جمهوری چک که در پراگ زندگی می کند، یک عکاس حرفه ای است که خود آموخته است، متولد 13 آوریل 1984. مارتین یک دانش آموز خسته بود که از طریق دوره هایی در مدرسه کسب و کار زحمت میکشید به هنگام مرگ غیر منتظره یک دوست نزدیک، او عکاسی را به عنوان یک روش درمان دنبال کرد. این سرگرمی تبدیل به یک اشتیاق و، در نهایت، یک حرفه شد. چشم انداز متمایز او از عکاسی به عنوان یک فضای منحصر به فرد در تعادل و آرامش قلم زده می شود، در حالی که تصاویر پیچیده و پرطرفدار او در آن پنجره باریک از چند ثانیه بین خواب و بیداری وجود دارد. مارتین تصاویری را ایجاد می کند که به نظر می رسد از فیلم گرفته شده است - یکی از این که بین فانتزی و واقعیت گام بر می دارد.
در طول سال های گذشته، او بیش از 80 جایزه عکاسی بین المللی از مسابقات مختلف از جمله جوایز عکاسی جهانی سونی، عکاس حرفه ای سال، مسابقه بین المللی عکس نیکون، جایزه پاریس عکاسی پاریس و جوایز عکاسی بین المللی به دست آورده است. نمایشگاه انفرادی و گروهی او از جنوب و شمال امریکا، از طریق اروپا، به آسیا دیده شده است. عکس های او در مکان هایی مانند نیویورک، لس آنجلس، لاس وگاس، بازل، توکیو، میلان، لندن، میامی، پاریس، پراگ، هنگ کنگ، کیف و بسیاری دیگر نمایش داده شده است. کار مارتین در گالری های معتبر مانند Getty Images Gallery، Saatchi Gallery، Think + گالری هنر معاصر و SNAP اورلاندو ارائه شد! کار او با افتخار همراه با امثال اندی وارهول، آنی لیبوویتز، بانسسی، دیمین هورست، هلموت نیوتون و اروین الاف قرار گرفت. مارتین معرفی شد و در SCOPE، ​​بزرگترین و جهانی ترین نمایشگاه هنری در حال ظهور جهان، که سالانه در شهر نیویورک، میامی و بازل برگزار می شود، نمایش داده شد.
رویای مارتین، یعنی عکاسی حمل و نقل، توسط موسسات فرهنگی نظیر تئاتر ملی در پراگ و باله ملی چک انجام شده است. ده ها تن از تصاویر او نیز توسط ناشران نیویورک برای پوشش اسرار و هیجان استفاده شده است - ژانرهایی که او معتقد است که کارش کاملا مناسب آن است. او برای بزرگترین ناشران نیویورک، از جمله ناشران هارپر کالینز، انتشارات استرلینگ و خانه تصادفی پنگوئن، کاور های کتاب زیادی را ایجاد کرده است. علاوه بر این، او با دیگر ناشران کتاب، ناشران موسیقی و هنرمندان در سراسر جهان همکاری داشته است. کار مارتین استرانکا در مصاحبه ها برای ادوبی، دیزنی، گاردین و بسیاری دیگر برجسته بود.

Gabriel Isak:
گابریل ایساک در Huskvarna سوئد متولد شد. او از عکاسی به عنوان یک استعاره برای تجربیات روح استفاده می کند، با ایجاد عکس هایی که به شکل ساده، اما غنی از ایده ها و احساسات هستند. تصویر او شامل صحنه های سورئال و غمگین است که از دنیای درونی رویاها و روان شناسی الهام میگیرد، جایی که وی از بیننده دعوت می کند تا با دنیای درونی شخصیت های انفرادی که نمادی از وضعیت های ناخودآگاه ماست، تعامل کند. هدف هنر ایساک بازتاب تجربیات انسانی است که به تماشاگر اجازه انعکاس در سفر خود را می دهند. گابریل در حال حاضر در استکهلم سوئد ساکن است جایی که در آن کار می کند و به سراسر جهان برای پروژه های سفارش داده شده و شخصی اش سفر می کند.

Julie De Waroquier:
جولی د واروکیر یک عکاس فرانسوی خود آموخته و همچنین معلم فلسفه است که در سال 2008 شروع به عکاسی کرد. از سال 2010، او خود را با برنده شدن جایزه های ملی و بین المللی، از جمله جایزه هنرمند بین المللی، متمایز کرد. عکس های او به طور منظم و به ویژه در Rencontres d'Arles نمایش داده می شوند.
جولی د واروکیر توسط چندین گالری هنری نمایندگی می شود و در بسیاری از نمایشگاه ها و رویدادهای هنری فرانسه و بین المللی شرکت می کند. کار او در سراسر جهان منتشر شده است، و در پایان سال 2012، او اولین کتاب خود "Dreamalities" را منتشر کرده است، که توسط ویرایشگران KnowWare ویرایش شده است. در سال 2014، این کتاب به عنوان یک فیلم کوتاه با همکاری فیلم ساز و مدیر دیمین استاک اقتباس شده است. این فیلم در چندین جشنواره بین المللی جایزه گرفته است.
او همچنین به طور مرتب برای مارک های مشهور یا مجلات (مانند موسیقی جهانی، نیکون، نوکیا، ...) کار میکند.

Kersti K:
یک هنرمند عکاسی است که در جنگل سوئدی، دور از تمدن رشد کرد. کار او بر روی تنهایی و دیگر جهان بودن است که به عنوان یک کودک احساس می کند. یک احساس که جهان اطراف او جایی عجیب و جادویی است که او به طور کامل متعلق به آن نیست. مکانی که نمی توان با کلمات، آن را توضیح داد.

Brooke Shaden:
بروک در تاریکی و نور در مردم تحقیق می کند و کار او به همبستگی می انجامد. به عنوان یک هنرمند نقاشی از چهره خود، او از خودش عکس می گیرد و تبدیل به شخصیت های رویاهایی می شود که الهام گرفته از دوران کودکی از یک تخیل و ترس شدید است. بروک، با خالق بودن و بازیگر بودن، تاریکی خود را کنترل می کند و با آن ترس ها مواجه می شود.
پس از مطالعه فیلم ها برای سال ها در کالج، او متوجه شد که عشقش به داستان سرایی، جهانی است. او در سال 2008 عکاسی را شروع کرد، هیجان زده بود از این که خودش، تنهایی را خلق کرده و نقش های شخصیت را ایفا می کند. بروک از جایی از موضوع کار می کند، اغلب به سمت مرگ و تولد دوباره یا زیبایی و فروپاشی گرایش پیدا می کند.
در نهایت، فرآیند او بیشتر اکتشاف است تا خلق کردن. او از کنجکاوی خود به ناشناخته پیروی می کند تا ببیند شخصیت های او ممکن است، چه طور بشوند. بروک معتقد است که بزرگترین هدیه یک هنرمند، توانایی انتقال ترس، امید و تجربه به نمایندگی از پتانسیل فرد است.
در حالی که تصاویر او از یک مکان شخصی برای اکتشاف آمده است، هدف او در خلق کردن تنها برای رضایت خودش نیست؛ بزرگترین آرزویش این است که دیگران را بخشی از خودشان نشان دهیم. هنر یک آینه برای خالق و ناظر است.
شور و شوق بروک داستان سرایی است، و زندگی اش در آن فرو ریخته است. از ایجاد پرتره های خود و نوشتن تا ماجراهای بین المللی و سخنرانی های انگیزشی، او می خواهد هزار زندگی در یک زندگی داشته باشد. او کنجکاوی خود را می افروزد تا یک داستان واقعا جالب داشته باشد.

Jingna Zhang:
جینگنا ژانگ یک عکاس و مدیر هنری مد و عکاسی است که در شهر نیویورک و توکیو زندگی می کند.
جینگونا، یک تیرانداز تفنگ هوایی سابق در سطح ملی در تیم ملی سنگاپور، عکاسی را در 18 سالگی شروع و به زودی یک چشم مشتاق برای تصاویر هنری و عاشقانه ایجاد کرد. در سن 20 سالگی، جینگنا با مرسدس بنز و اوگیلوی و ماتر (بازار چنگ نواز سنگاپور) کار کرده و نخستین نمایشگاه انفرادی خود را در خانه هنری سنگاپور برگزار کرد و اولین کتاب عکس خود را منتشر کرد. آثار هنری خوب او در نیویورک، هنگ کنگ، لیسبون و سنگاپور نمایش داده شده است.
جینگنا در لیست فوربز 30 در 30 آسیا در سال 2018، عکاس سال ELLE Awards سنگاپور 2011 نامگذاری شد و دریافت کننده جایزه 7 جولیا مارگارت کامرون برای زنان عکاس بود. او فارغ التحصیل Stanford Ignite و بنیانگذار تیم مسابقه ای StarCraft II است. او در وقت آزادش، از پخت و پز و اخبار هکری لذت می برد.